TEAMFIXX KOOLITUS 2024

Thomas Robecht TEAMFIXX® koolitus meeskonna tulemuste parandamiseks ja pingetega töötamiseks.

Läbiviija: Thomas Robrecht (GER)
Aeg: 12-13. juuni 2024
Asukoht: Tallinna Ülikool, aula

Mis ja kellele? TEAMFIXX® on unikaalne meetod, mida saab tõhusalt kasutada nii meeskonna tulemuste parandamiseks, kui ka meeskonna pingete ja konfliktidega töötamisel. See praktiline meetod sobib ideaalselt juhtidele, personalijuhtidele, coachidele, superviisoritele ja projektijuhtidele, selleks, et kõrvaldada meeskonna takistavad tegurid ja jõuda lühimat teed meeskonna koostööni.
Klassikaline konfliktivahendus viib heade tulemusteni, kui kõik asjaosalised on valmis rääkima sellest, mis on nende jaoks tegelikult oluline. Kuid mõnikord ei taha inimesed oma vajadustest rääkida. Ja eriti ettevõtete kontekstis peavad paljud huvide avalikustamist strateegiliselt ebamõistlikuks. Hea on kui seda väljendatakse. Tihti varjatakse soovimatus aga tõhusalt suu kinnihoidmise ja hea näo tegemise taha.
Tulemustele keskendunud teamfixx® meetodi puhul sellist probleemi ei teki. Konflikti pooli volitatakse võtma endale vastutus ja nad suunatakse jätkusuutlikesse lahendustesse ilma ilmselget taustateavet selgitamata.
Stressis meeskond leiab teamfixx® abil tee oma töövõimeni 1-4 tunniga. Selle lühikese aja jooksul on need tulemused mõõdetavad ning kokkulepitud on tegevused eesmärkide saavutamiseks.

Teamfixx® järgib selget struktuuri, millel on piiritletud ajakava ja selgelt määratletud etapid, mis viivad lühikese ajaga tulemusteni.

Teamfixx on kohaldatav väikeste ja suurte gruppide jaoks. See sobib juhtimisvahendiks ja ka meeskonnatöö nõustamisvahendina, sest teamfixx® kiirendab muutuste protsesse.
TEAMFIXX´ist täpsemalt (eng) https://www.teamfixx.com/soforthilfe/english/background-of-teamfixx/

„Minu veendumus on, et konfliktid on väärtuslik arengukütus. Kui väärtuslikud need on, sõltub sellest, kuidas neid käsitletakse“.

Thomas Robrecht on personali- ja organisatsioonide arendusele spetsialiseerunud konsultatsioonigrupi SOKRATeami tegevjuht ja partner. Enam kui 25 aastat on ta koolitanud juhte ja konfliktivahendajaid ning aidanud organisatsioonidel lahendada keerulisi konflikte. Sellest kombinatsioonist on SOKRATeam välja töötanud teamfixx®´i kui juhtimis- ja konfliktivahendusmeetodi, mis viib meeskonna töövõimeni võimalikult lühikese ajaga.

Thomas Robrecht koostöös Karl Kreuseriga on arvukate konflikti, juhtimise, konfliktivahendamise, koostöö ja meeskonna arengu teemaliste raamatute ja erialaartiklite kaasautor. Thomas Robrechti ja Karl Kreuseri välja töötatud juhtimis- ja konfliktiteooriad moodustavad vastupidava teadusliku aluse nende praktilisele tööle konfliktivahendajate, coachide, koolitajate ja konsultantidena.

Praktiline kogemus: konfliktivahendajate ja juhtide koolitus ja juhendamine, konfliktivahendamise ja konfliktide modereerimise rakendamine 2 kuni 400 inimese äri- ja töökeskkonnas, teamfixx® asutaja. Föderaalse Konfliktivahendusassotsiatsiooni vanematekogu liige, varem kaheksa aastat juhatuse liige.
Kvalifikatsioonid: teemakeskse suhtluse TCI koolitus, süsteemne nõustamine ja supervisioon, litsentseeritud konfliktivahendaja BM® ja koolitaja BM®, KODE® konsultant, teamfixx® superviisor.L

Ajakava mõlemal päeval
9.30-10.00 kogunemine ja hommikukohv
10.00-11.30 I osa
11.30-11.45 paus
11.45-13.15 II osa
13.15-14.15 lõunapaus
14.15-15.45 III osa
15.45 – 16.00 paus
16.00-17.30 IV osa

OSALEMISTASU:
Soodushind registreerumisel kuni 31. mai 450 EUR
Registreerumisel ja tasumisel alates 1.juuni 490 EUR

Hindadele ei lisandu käibemaksu!

NB! Tegemist on 2-päevase praktilise koolitusega, kus kõik osalejad saavad lisaks põhjalikule teoreetilisele teadmistele ja materjalidele ka praktilise kogemuse. Töötame ca 3-liikmelistes gruppides ja harjutame kohapeal teamfixxi meetodit. Esimene päev on pühendatud teamfixxi kui meetodi tutvustamisele ja läbitegemisele, ning teisel päeval on fookus gruppidega (sh suurte gruppidega) töötamisel.
Koolitusel osalemiseks, anna enda soovist teada e-maili aadressil tarvo@goodwillpartners.ee

Koolitusel osalejate arv piiratud!

Inspireerivate kohtumisteni
Tarvo Tendal
Goodwill & Partners OÜ
Organisatsiooni konfliktivahendaja, coach ja koolitaja
Tel (+372) 52 75 624
tarvo@goodwillpartners.ee
www.goodwillpartners.ee