Life Coaching

Väljend Life Coaching on inglikeelne termin, mida kasutatakse nõustamise kirjeldamiseks, mis puudutab elu erinevaid valdkondi, nagu töö, suhted, tervis, suuna muutusted, muutustega kohanemine, tasakaalu leidmisega töö ja pereelus.

Tihti oleme ise endale liiga lähedal selleks, et näha ennast objektiivselt ning teha otsuseid, mis viiksid meid selles suunas, mida elult ootame. Vahel aga on vaja selgust saada selles, mida üldse tahame, vahel on vaja elus mõni tähtis otsus vaja teha või oleme kahe vahel ning ei suuda otsustada.

Lifecoaching tegeleb inimesega terviklikult, ning aitab selgust saada mis on need takistused teel, mis takistavad rahuldustpakkuva elu saavutamist, kuidas neid ületada, ning mis on need sisemised ja välised ressursid mis toetavad uue loomist, aitavad jõuda arusaamisele, kuidas edasi minna, see areng oleks selles suunas, nagu meie seda ootame.

Inimene on oma olemuselt terviklik, ning selleks et seda terviklikkust kogeda, peavad erinevad eluvaldkonnad olema tasakaalus ja kujundatud vastavalt sellele, kes me oleme.

Me ise loome oma elu uuesti ja uuesti iga päev, vastavalt oma harjumustele ja arusaamadele. Life Coaching on koht kus need mustrid üle vaadata, teadvustada mis meid mõjutab, ning kui seal on mustrid mis meie heaolu ei toeta on võimalik need katkised mustrid asendada nendega mis suuremat õnne ja rahulolu toovad.