Ettevõttest

Goodwill & Partners on 2011. aastal asutatud nõustamise ja treenimisega tegelev ettevõte, mis keskendub organisatsioonide, juhtide ja spetsialistide arendamisele ning nende arengu toetamisele.

Meie kireks on inimeste ja organisatsiooni eesmärkide saavutamise toetamine. Oleme keskendunud edu võtmetegevuste arendamisele, mida on keeruline mõõta, (mis kipuvad seetõttu tihti vaateväljast väljapoole jääma), kuid mis on võtmetegurid organisatsiooni edukuse ja kasvamise saavutamisel. Need on motivatsioon, uskumused ja hoiakud, areng, pühendumine, ühtsed eesmärgid ning vastutuse võtmine. Selle keeruka, kuid põneva väljakutse saavutamiseks kasutame me coachingut, supervisiooni, nõustamist, treenimist  ja erinevaid grupitöö vorme ning aktiivõppe meetodeid. Usume, et kõige olulisem ja väärtuslikum ressurss on inimene, ning tema motivatsioonist oleneb kõik.

Teadlikkuses on jõud muuta keerulised olukorrad eduks ja enese tugevusteks.

Oleme avatud vestlusele ja arutlusele vajalike teemade analüüsimisel, et koos leida parim lahendus organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks ja inimeste arengu toetamiseks. Kõige lihtsam viis ühenduse võtmiseks on klikkides siia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *