Miks kasutada Goodwill&Partnersi abi?

Miks kasutada just Goodwill & Partners’i teenuseid?

*KIRG – inimeste ja organisatsioonidega töötamine on meie kirg – anname endast alati parima ning ei tee kvaliteedi osas allahindlust. Keskmine tulemus on meie jaoks arengu koht.

*ARENG – areng nii inimesena kui professionaalina on see, mis meid käivitab. See aga esitab väga kõrged nõudmised iseendale. Areng on alati dünaamiline protsess, pidev teel olek, milles on alati väljakutseid, palju analüüsi, uue õppimist, mõtestamist, spontaansust ja turvalistest raamidest väljumist. Arengu eeldus on valmisolek muutusteks.

* TERVIKLIKKUS – usume, et parima tulemuse saab ainult siis kui kombineerida valdkonna teadmisi ja psühholoogiat, mille läbi saab teadlikult kaasata inimesed kogu oma sisemiste vastuolude, murede ja ootustega. Ehk lühidalt suuri muutusi ei ole võimalik teha ainult koolitusega. Reaalsed muutused on võimalikud ainult siis, kui jõutakse läbi protsessi inimeseni, kus töötatakse tema mitmekihilise tervikuga. Selle saavutamiseks on vaja nii tugevat organisatsiooni ja juhtimisega seotud know-how’d, kui ka põhjalikke teadmisi psühholoogiast, motivatsioonist, protsessidest, et see kõik omavahel tööle panna. Muutuste toetamine on üks lemmikumaid ja põnevamaid väljakutseid.

Meil on alati hea meel, kui saame oma pühendumise, kogemuste ja teadmistega abiks olla. Kui areng või muutused inspireerivad, või on soov arutada, mis parajasti aktuaalne on, siis võta meiega julgesti ühendust. Koos leiame parimad lahendused!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *