Meist

Goodwill & Partners on 2011. aastal asutatud nõustamise, arendamise ja treenimisega tegelev ettevõte, mis keskendub organisatsioonide, juhtide ja spetsialistide arendamisele ning nende arengu toetamisele.

Meie kireks on inimeste ja organisatsioonide eesmärkide ning arengu toetamine. Oleme keskendunud edu võtmetegevuste arendamisele, mida on keeruline mõõta, (mis kipuvad seetõttu tihti vaateväljast väljapoole jääma), kuid mis on võtmetegurid organisatsiooni edukuse ja kasvamise saavutamisel. Need on motivatsioon, uskumused ja hoiakud, areng, pühendumine, ühtsed eesmärgid ja vastutuse võtmine. Selle keeruka, kuid põneva väljakutse saavutamiseks kasutame me coachingut, supervisiooni, nõustamist, treenimist  ja erinevaid grupitöö vorme ning aktiivõppe meetodeid. Usume, et kõige olulisem ja väärtuslikum ressurss on inimene, ning tema motivatsioonist oleneb kõik.

Meie tooteportfellis on juhtide coaching, meeskonna coaching, juhtide supervisioon, organisatsiooni supervisioon, grupi supervisioon, individuaalsupervisioon, konfliktide lahendus organisatsioonis ning eraikutele erinevad nõustamisvorme (psühholoogilist nõustamine, lifecoaching, perelepitus jm).

Kui saame eelpool mainitud teemade osas nõu anda või on vajadus kõigepealt teemat arutada, siis võtke meiega ühendust – arutame koos hea meelega, anname nõu ning leiame koos kõige sobivamad lahendused.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga