ORGANISATSIOONI KONFLIKTI KOOLITUS 2023

Organisatsiooni konfliktivahendust käsitlev praktiline koolitus, mis on mõeldud täiendkoolitusena juhtidele, personalispetsialistidele, coachidele, superviisoritele, selleks et mõista kuidas konfliktid toimivad, kuidas need organisatsioone mõjutavad ning kuidas konflikte tulemuslikult lahendada.

Koolituse läbiviijaks on Tarvo Tendal, MA. Sertifitseeritud organisatsiooni lepitaja (Saksa Al Institut Piesport sertifikaat), coach ja koolitaja. Lepituse Instituudi asutajaliige, direktor ja juhatuse liige 2017-2022 ning organisatsiooni konfliktivahendajate koolitaja.
Tarvo Tendal on rikkaliku praktilise kogemusega konfliktivahendaja ja koolitaja kelle kogemustepagas sisaldab üle tuhande tunni konfliktivahenduse läbiviimist. Tarvo on pühendunud tööle organisatsioonide ja meeskondadega ning viimase 8 aasta jooksul valdkonda oluliselt panustanud ning seda valdkonda vedanud. Talle on iseloomulik põhjalikkus, sügavus ja protsesside mõtestatus.

Tarvo Tendal

Koolitus sisaldab:

– Konflikti olemuse, kriiside ja konfliktidünaamika mõistmine
– Konfliktide mõju ja roll organisatsioonides
– Konfliktide kasulikkus
– Konfliktide funktsioon ja nende lahendamine
– Konfliktijuhtimise tehnikad
– Neuroloogilised aspektid konfliktijuhtimises
– Konfliktivahendaja pädevused ja kriisivestluste juhtimine
– Emotsioonidega töötamine organisatsiooni konfliktivahenduses
– Organisatsiooni konfliktivahenduse tervikprotsess, hindamine ja ettevalmistus
– Töö juhiga ja kokkulepped organisatsiooni konfliktitöös
– Konfliktide ennetamine ja meeskonna areng

Lisaks leiame ka vastused järgmistele küsimustele: Mis on see põhjus, miks juhtidel on tihti raske teatud konflikte organisatsioonis lahendada? Mis juhtub meeskonnaga, kui konflikt läbitöötamata summutada? Mida on vaja teada organisatsioonidega töötaval spetsialistil konfliktidest? Kuidas konfliktide keerukust ja ulatust mõõta? Millised “lõksud “ on konfliktidega kokkupuutumisel ja töötamisel? Kuidas konflikte meeskonnas ennetada ja mida selleks teha? Kui igapäevased on konfliktid organisatsioonides ja kuidas see mõjutab tulemuslikkust? Ja mis kõige olulisem – mida konfliktid organisatsiooni kontekstis öelda tahavad ja kuidas need organisatsiooni kasuks pöörata?

Koolituse moodulid ja ajakava

  1. moodul: 10.-11.aprill 2023
  2. moodul: 8.-9. mai 2023

Koolituse maht kokku: 32h

Koolituspäevade ajaline kestus: 10.00 – 17.00

Koolituse ühe mooduli maksumuseks on 390 eur. Koolitus kokku 780 eur (ei lisandu käibemaksu). Koolitus on mõeldud tervikuna st. eeldab mõlemal moodulil osalemist

NB! Registreerudes koolitusele 24.märtsini on võimalik osaleda soodushinnaga 365 eur/moodul.

Toimumise koht: Hestia Hotel Europa, Paadi 5, Tallinn

Koolitusel osalemiseks, anna enda soovist esimesel võimalusel teada e-maili aadressil info@goodwillpartners.ee Kohtade arv on piiratud.!

Tarvo Tendal
Goodwill & Partners OÜ
Organisatsiooni konfliktivahendaja, coach ja koolitaja
Tel (+372) 52 75 624